Praca

Kierownik Zespołu Utrzymania Ruchu (UTR)

Zakres obowiązków:
- Realizacja zadań wynikających z zakresu gospodarowania maszynami oraz urządzeniami w zakresie remontów i awarii.
- Zabezpieczenie techniczne oraz utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń posiadanych przez przedsiębiorstwo.
- Nadzór nad maszynami (planowanie przeglądów i remontów, ustawienia maszyn, relokacje, podłączenia).
- Zamawianie części zamiennych i eksploatacyjnych.
- Nadzorowanie napraw maszyn.
- Kontakt z serwisami zewnętrznymi.
- Odbiory urządzeń podlegających pod UDT.
- Naprawy maszyn i urządzeń w zakładach przedsiębiorstwa.
- Odbiory maszyn po uruchomieniu.

Od Kandydatów oczekujemy:
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
- Umiejętność obsługi urządzeń warsztatowych.
- Mile widziane uprawnienia SEP Eksploatacja.
- Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym.

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
- Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym.
- Profesjonalizm i możliwość praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.
- Bardzo dobrą atmosferę w pracy.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Kontakt:
- Adam Juszczakiewicz tel. 600 659 938, e-mail: a.juszczakiewicz@vanstar.pl
- Anna Malaga, tel. 668 313 459, e-mail: a.malaga@vanstar.pl;