25 lat na rynku!

Praca Vanstar

KONTROLER JAKOŚCI

2021-06-15
Ogólny zakres obowiązków:
• kontrola materiałów do produkcji,
• kontrola wyrobów w toku produkcyjnym,
• nadania bieżące wyrobu gotowego,
• prowadzenie zapisów z przeprowadzonych kontroli i badań.

Poziom wykształcenia: minimum średnie techniczne

Wymagane umiejętności:
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
• dobra obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego,
• obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel).

Doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• profesjonalizm i możliwość praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
• możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,
• atrakcyjne wynagrodzenie.

Kontakt:
• P. Robert Stawski, tel. 500 028 591, e-mail: r.stawski@vanstar.pl
• P. Anna Malaga-Mróz, tel. 797 726 266, e-mail: a.malaga@vanstar.pl

Zadzwoń do nas +48 41 386-39-64

lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego