25 lat na rynku!

Praca Vanstar

SPECJALISTA DS. PLANOWANIA PRODUKCJI

2021-06-15
Zakres obowiązków:
• uczestniczenie w procesie planowania produkcji w systemie klasy ERP,
• kontrola zamówień klienta zgodnie z ustalonym harmonogramem,
• monitorowanie terminowości dostaw do Klienta,
• kontrola produkcji w celu osiągnięcia celu biznesowego i finansowego,
• współpraca z pracownikami wszystkich działów w celu zaplanowania działań produkcyjnych i poprawy ich czasu realizacji,
• opracowywanie technik kontroli zapasów w celu uniknięcia braków i nadwyżek w stanach magazynowych,
• pomoc w kontrolowaniu kosztów produkcji przy zachowaniu standardów jakości,
• współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu zapewnienia realizacji planu produkcyjnego.

Od kandydatów oczekujemy
• znajomość zagadnień związanych z procesem planowania produkcji,
• zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• umiejętności pracy w zespole,
• mile widziane doświadczenie w branży automotive.

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
• udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całej Europy,
• profesjonalizm i możliwość praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
• możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,
• atrakcyjne wynagrodzenie.

Kontakt:
• P. Robert Stawski, tel. 500 028 591, e-mail: r.stawski@vanstar.pl
• P. Anna Malaga-Mróz, tel. 797 726 266, e-mail: a.malaga@vanstar.pl

Zadzwoń do nas +48 41 386-39-64

lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego