25 lat na rynku!

Praca Vanstar

TECHNOLOG - LAKIERNIA PROSZKOWA

2021-06-29
Ogólny zakres obowiązków:
• nadzór nad linią lakierniczą,
• rozwiązywanie i analiza bieżących problemów,
• wdrażanie nowych projektów,
• optymalizacja procesów produkcyjnych.

Wymagania:
• doświadczenie w pracy w lakierni proszkowej lub/i mokrej,
• umiejętność oceny lakierowanej powierzchni,
• samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
• umiejętność pracy zespołowej,
• wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i zaangażowania,
• pracę w przyjaznym zespole,
• pracę w nowoczesnej, właśnie uruchamianej „od zera” lakierni proszkowej,
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń.

Kontakt:
• P. Robert Stawski, tel. 500 028 591, e-mail: r.stawski@vanstar.pl
• P. Anna Malaga-Mróz, tel. 797 726 266, e-mail: a.malaga@vanstar.pl

Zadzwoń do nas +48 41 386-39-64

lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego