25 lat na rynku!

Rury elastyczne VanFlex

Nasze

Rury elastyczne VanFlex

Rury elastyczne popularnie zwane rurami Peszla, to elementy odpowiedzialne za pochłanianie wibracji i naprężeń wywoływanych przez silnik. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest także kompensowanie wzdłużne układu wydechowego, na które wpływ mają gorące spaliny.

VanFlex 2SNasza oferta zawiera dwa typy rur elastycznych – VanFlex 2S i VanFlex 3S. Rury typu VanFlex 2S przeznaczone są do pojazdów spełniających normy emisji spalin do poziomu Euro 3. Tego typu rury wykonane są z paska blachy łączącego się za pomocą 2 zamków przypominających w przekroju literę S. Wykonujemy je ze stali ocynkowanej lub nierdzewnej w różnych długościach.

VanFlex 3SRury te przeznaczone są do zabudowy w pojazdach spełniających normy emisji spalin co najmniej Euro 4 lub wyższe. Ten typ rury elastycznej, w związku w większymi wymaganiami odnoście szczelności i utraty temperatury wykonany jest z paska blachy łączącego się ze sobą za pomocą 3 zamków przypominających w przekroju literę S. Wyższa szczelność tego elementu zapobiega przed znaczną utratą temperatury, w układzie wydechowym, tak potrzebnej do odpowiedniej katalizy w systemie SCR. W skrajnym przypadku może to uchronić użytkownika przed bardzo kosztownym zapchaniem katalizatora, do którego może dojść po zamontowaniu w aucie Euro 4 rury elastycznej typu VanFlex 2S.

Rury elastyczne VanFlex 3S dostępne są w wersjach ze stali nierdzewnej i na życzenie klienta ze stali ocynkowanej.

Nasze produkty i usługi

Kategorie produktów

Zadzwoń do nas +48 41 386-39-64

lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego
FORMULARZ KONTAKTOWY
Wszystkie prawa zastrzeżone Vanstar 2018