25 lat na rynku!

Rury uniwersalne

Nasze

Rury uniwersalne

Nasza oferta zawiera całą gamę rur o przeznaczeniu uniwersalnym. Można je stosować wszędzie tam, gdzie konieczna jest naprawa rury układu wydechowego. Zaleca się ich stosowanie przy naprawach w samochodach ciężarowych, autobusach, samochodach dostawczych, maszynach budowlanych, sprzęcie rolniczym, małych jednostkach pływających, lokomotywach spalinowych, wózkach widłowych czy agregatach prądotwórczych.

W naprawach tych pomocne będą – rury proste w odcinkach 2 metrowych z roztłoczeniem i bez roztłoczenia, kola gięte 45°, 60° i 90° z roztłoczeniem końcówki i bez roztłoczenia, kolana tłoczone w 4 wersjach, 2 typy redukcji rur, łączniki rur, zakończenia rur w postaci kielichów męsko-żeńskich oraz rury wylotowe z roztłoczeniem i bez roztłoczenia. Wszystkie elementy dostępne są w zakresie średnic od Ø 50 do Ø 152,4 mm. W tej grupie mieści się blisko 400 różnego rodzaju rur uniwersalnych.

Rury uniwersalne wykonujemy zarówno ze stali obustronnie aluminiowanej jak i nierdzewnej. Zapewnia to długotrwałą, bezproblemową eksploatację tych produktów.

Szczegółowe informacje dostępne są w naszym katalogu elementów uniwersalnych umieszczonym na stronie do pobrania.

Nasze produkty i usługi

Kategorie produktów

Zadzwoń do nas +48 41 386-39-64

lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego
FORMULARZ KONTAKTOWY
Wszystkie prawa zastrzeżone Vanstar 2018