25 lat na rynku!

Aktualności Vanstar

Aktualności

Najnowsze informacje z naszej firmy
OFERTY PRACY
2021-06-15
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowiska: • ŚLUSARZ, • SPAWACZ, • OPERATOR MASZYN • SPECJALISTA DS. PLANOWANIA PRODUKCJI, • PRACOWNIK UTR, • TECHNOLOG - LAKIERNIA PROSZKOWA. Chętnie zatrudnimy osoby z doświadczeniem w zawodzie. Istnieje także możliwość przyuczenia do zawodu dla osób nieposiadających doświadczenia. Więcej informacji w zakładce: • PRACA.
Czytaj
Informacja dot. pracy w związku z sytuacją dotyczącą pandemii COVID-19
2020-03-26
Szanowni Państwo, w związku z aktualną sytuacją dotyczącą pandemii COVID-19 i wywołanymi nią ograniczeniami, chcielibyśmy poinformować, że w bieżącej sytuacji nie przewidujemy żadnych znaczących utrudnień związanych z funkcjonowaniem firmy Vanstar, P.W. Paweł Szostak. Wdrożyliśmy niezbędne, zalecane przez służby środki bezpieczeństwa i ochrony naszych pracowników i współpracowników – wszystkie podejmowane przez nas działania odbywają się w zgodności z dyrektywami rządowymi i wytycznymi służby zdrowia. Firma utrzymuje procesy produkcyjne przy zachowaniu niezbędnych zasad bezpieczeństwa, w związku z czym, w ramach dostępnych możliwości, gwarantujemy kontynuację dotychczasowych relacji – w tym dostaw towarów. Jednocześnie monitorujemy dynamicznie zmieniającą się sytuację, dostosowując podejmowane kroki do zaleceń i wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i podejmując niezbędne działania. Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji w kontakcie mailowym i telefonicznym.
Czytaj
Kolejne wyróżnienie dla Vanstar
2020-01-14
W Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyła się XXI gala Świętokrzyskiej Nagrody Jakości. W ciągu ostatnich 21 lat tym wyróżnieniem zostało nagrodzonych ponad 80 firm i przedsiębiorstw z regionu. Świętokrzyska Nagroda Jakości jest jedynym, organizowanym w regionie konkursem, którego ideą nie jest nagradzanie uczestników, lecz przede wszystkim obiektywna i rzetelna ocena wdrożonych rozwiązań organizacyjno-systemowy. W XXI edycji Świętokrzyskiej Nagrody Jakości, kapituła konkursu nagrodziła Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Szostak – marka VANSTAR – w kategorii średnich przedsiębiorstw produkcyjnych.
Czytaj
Zakup usług doradczych w ramach projektu „Popytowy System Innowacji
2019-12-23

„W związku z ogłoszeniem o konkursie na udzielenie voucherów dla MŚP na zakup usług doradczych w ramach projektu „Popytowy System Innowacji – rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze” Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Szostak Książe – Skroniów 41, 28-300 Jędrzejów ogłasza zapytanie na:
1. Realizację usługi doradczej specjalistycznej, której celem jest usprawnienie i automatyzacja procesów biznesowych w obrębie produkcji rur giętych realizowanych w Przedsiębiorstwie Wielobranżowym Paweł Szostak.
2. Zakup, dostawę oraz wdrożenie rozwiązania informatycznego bezpośrednio związanego z realizacją usługi doradczej i koniecznego do wdrożenia jej efektów, które zorientowane będzie na zarządzanie i rozliczanie produkcji rur giętych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki oraz kryteria udziału w postępowaniu są przedstawione w załączonym zapytaniu ofertowym.
Ofertę wraz z załącznikami należy złożyć:
1) mailowo na adres: d.piasecki@vanstar.pl
2) lub osobiście na adres: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Szostak, Książe – Skroniów 41, 28-300 Jędrzejów
3) lub pocztą/kurierem na adres j.w.
w terminie do 31.12.2019.
Załączniki:
- wzór formularza ofertowego,
- zapytanie na usługi doradcze.

Czytaj
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku
2019-12-18
Jesteśmy wdzięczni za kolejny rok owocnej współpracy i patrzymy optymizmem w przyszłość aby nadchodzący rok był jeszcze lepszy! Życzymy Wam Wesołych Świąt i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Czytaj
Wizyta studyjna PGM w firmie VANSTAR
2019-03-06
W dniach 4 - 5 marca 2019 w firmie Vanstar spotkali się członkowie Polskiej Grupy Motoryzacyjnej. Niemal 50 przedstawicieli 25 polskich firm produkujących części i komponenty dla motoryzacji dystkutowali na temat dalszej współpracy. W spotkaniu wzięli także udział zaproszeni goście: przedstawiciel Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, ekspertki z zakresu executive search z firmy K&K SELEKT Centrum Doradztwa Personalnego oraz przedstawiciele fintechowego startupu ExChord SA. Spotkanie było bardzo owocne, czego efektem są wzajemne zapytania na usługi świadczone przez członków Polskiej Grupy Motoryzacyjnej a także plany dalszego rozwoju stowarzyszenia.
Czytaj
Wyróżnienie - Świętokrzyska Nagroda Jakości
2018-12-19
Świętokrzyska Nagroda Jakości jest przyznawana za nowatorskie pomysły i patenty oraz innowacyjność przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Firma "Vanstar" otrzymała wyróżnienie w kategorii: "średnie przedsiębiorstwa produkcyjne". Celem Świętokrzyskiej Nagrody Jakości jest propagowanie idei zarządzania przez jakość – TQM poprzez wyróżnienie najlepszych przedsiębiorstw i organizacji terenu województwa świętokrzyskiego, stale doskonalących się, konsekwentnie wdrażających nowoczesne koncepcje zarządzania, ukierunkowane na zaspokojenie potrzeb i wymagań klientów oraz partnerów. W konkursie mogą uczestniczyć przedsiębiorstwa, organizacje publiczne, niepubliczne i edukacyjne działające w regionie świętokrzyskim od minimum 4lat, odnoszące sukcesy dzięki skutecznie i efektywnie realizowanej polityce jakości.
Czytaj
Dyplom uznania: "Rzetelni dla biznesu"
2018-11-26
Na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego, VANSTAR Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Szostak zostało uhonorowane Statuetką oraz Dyplomem Uznania „Rzetelni dla biznesu”: "Za wykorzystanie najnowszych technologii produkcji i prowadzenie działalności w oparciu o strategię zrównoważonego rozwoju" Ogólnopolski Program Umacniania Wiarygodności to inicjatywa, której celem jest kreowanie i umacnianie etycznych norm oraz standardów w czterech obszarach: przedsiębiorczości, samorządu, instytucji praz ochronie zdrowia. Organizatorem Programu jest Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług. Przedsięwzięcie skierowane jest do podmiotów i osób, które podejmują działania na rzecz rozwoju i innowacyjności z rzetelnością podchodzą do swoich klientów, kontrahentów i pracowników. Rzetelni dla biznesu to wyróżnienie dla firm działających na polskim rynku, które spełniają kryteria wysokiej jakości organizacji pracy i zarządzania.
Czytaj
Vanstar laureatem konkursu Laur innowacyjności 2018
2018-11-09
Uroczystą Galą w Warszawskim Domu Technika NOT podsumowano 7 listopada br. VIII edycję Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności 2018”. Organizatorem Konkursu "Laur Innowacyjności" jest Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelna Organizacja Techniczna. W ósmej edycji konkursu, przeprowadzonej w 2018 r, uznanie Kapituły Konkursowej obradującej pod przewodnictwem dr hab. inż. Tadeusza Pawłowskiego, prof. PIMR wiceprezesa Zarządu Głównego FSNT-NOT, znalazły 23 projekty w 9 kategoriach. Firma Vanstar P.W. Paweł Szostak została wyróżniona brązowym laurem w kategorii Mechanika, maszyny i urządzenia za: „Wdrożenie nowej technologii produkcji rur giętych do kompletnych układów wydechowych”. Przedsiębiorstwo zostało docenione za nieustanne podnoszenie jakości oferowanych produktów a także szukanie najbardziej niezawodnych rozwiązań w zakresie układów wydechowych do pojazdów użytkowych.
Czytaj
2018-09-28
Firma "Vanstar", znany od wielu lat na rynku europejskim, polski producent oryginalnych elementów układów wydechowych i akcesoriów do pojazdów użytkowych po raz kolejny wzięła udział w targach Automechanika we Frankfurcie oraz IAA w Hanowerze Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów jakie przyniosły targi Automechanika oraz IAA. Na obu wystawach zaprezentowaliśmy prototypy nierdzewnych, polerowanych rur ozdobnych na halogeny, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W najbliższym czasie, pojawią się one w naszej ofercie. Odwiedzający, mogli także przyjrzeć się i fizycznie ocenić produkty układu wydechowego (katalizatory, rury, tłumiki, rury elastyczne, izolacja termiczna, akcesoria) przeznaczone zarówno na rynek wtórny (AEM) oraz na pierwszy montaż (OE). Nasze stoiska na obu wystawach odwiedziła bardzo duża liczba osób pochodzących z różnych zakątków globu. Wysoka jakość i trwałość produkowanych artykułów, potwierdzona certyfikatami ISO-TS 16949, ISO 9001, ISO 14001 została doceniona przez wszystkich obecnych oraz potencjalnych klientów.
Czytaj
NOVATOR 2017 - Vanstar Liderem Innowacyjności
2018-05-17
Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa w Kielcach po raz dwunasty przyznała nagrody Novatora dla firm i przedsiębiorstw, które w minionym 2017 roku zrealizowały innowacyjne projekty i wprowadziły nowoczesne rozwiązania. Celem konkursu NOVATOR, zainicjowanego przez SIPH w 2006r., jest propagowanie innowacyjności w gospodarce, promocja firm, które mają największe osiągnięcia w dziedzinie wprowadzania innowacji i kształtowanie pozytywnego wizerunku gospodarki województwa świętokrzyskiego. Firma Vanstar otrzymała nagrodę w dziedzinie „Innowacyjna inwestycja” za najlepszy projekt innowacyjny pt. „Wdrożenie nowej technologii produkcji rur giętych do kompletnych układów wydechowych”.
Czytaj
Nagroda za "Rurę elastyczną 3S"
2016-12-15
Firma Vanstar została nagrodzona za patent na "Rurę elastyczną 3S". Wyróżnienie: "Świętokrzyski Racjonalizator" zostało przyznane we wtorek, 13 grudnia 2016, na Świętokrzyskiej Gali Jakości w Kielcach. Jest to konkurs ustanowiony przez Sejmik Województwa Świętokrzyskiego w 2009 r., którego głównym celem jest wyłonienie szczególnie wartościowych inicjatyw w najważniejszych obszarach aktywności gospodarczej, które wnoszą znaczący wkład w innowacyjny rozwój województwa. Promowane są przedewszystkim przedsiębiorstwa oraz instytucje, osiągające znakomite wyniki w nowoczesnym zarządzaniu.
Czytaj
Vanstar otrzymał Świętokrzyską Nagrodę Jakości
2016-12-01
Vanstar został laureatem XVIII edycji Świętokrzyskiej Nagrody Jakości Celem Świętokrzyskiej Nagrody Jakości jest propagowanie idei zarządzania przez jakość – TQM poprzez wyróżnienie najlepszych przedsiębiorstw i organizacji terenu województwa świętokrzyskiego, stale doskonalących się, konsekwentnie wdrażających nowoczesne koncepcje zarządzania, ukierunkowane na zaspokojenie potrzeb i wymagań klientów oraz partnerów. W konkursie mogą uczestniczyć przedsiębiorstwa, organizacje publiczne, niepubliczne i edukacyjne działające w regionie świętokrzyskim od minimum 4lat, odnoszące sukcesy dzięki skutecznie i efektywnie realizowanej polityce jakości.
Czytaj
Produkty Vanstar z certyfikatem EAC Unii Euroazjatyckiej
2016-01-12
Firma Vanstar uzyskała certyfikat EAC Unii Euroazjatyckiej. Umożliwia to tym samym export naszych produktów do krajów zrzeszonych w tej organizacji, czyli do: Republiki Armenii, Białorusi, Kazachstanu, Republiki Kirgiskiej i Federacji Rosyjskiej.
Czytaj
Firma Vanstar uzyskała Certyfikat ISO/TS 16949:2009
2015-12-15
Vanstar wychodzi naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom klientów, nieustannie podnosząc jakość oferowanych produktów. Zaświadcza o tym uzyskany certyfikat jakości ISO/TS 16949:2009. Norma (specyfikacja techniczna) ISO/TS 16949:2009 określa wymagania wobec systemu jakości dla produktów dostarczanych na rynek pierwszego montażu (OEM). Certyfikat ten ustala standardy jakości, szanowane i respektowane na całym świecie. Uzyskanie tej normy świadczy nie tylko o jakości produktów firmy Vanstar, ale także o jakości pracy całego sztabu ludzi odpowiedzialnego za utrzymanie wysokich standardów w przedsiębiorstwie.
Czytaj
Firma Vanstar została finalistą konkursu:
2015-12-10
Firma Vanstar zajęła drugie miejsce w konkursie: "Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej" w kategorii średnich przedsiębiorstw. Organizatorem był Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach. Uroczyste podsumowanie konkursu i rozdanie nagród miało miejsce w dniu w dniu 10 grudnia 2015 r. w sali koncertowej Świętokrzyskiej Filharmonii w Kielcach. Przedsiębiorstwa zostały podzielone na trzy kategorie: małe, średnie i duże - w zależności od ilości zatrudnionych osób. Zakłady pracy oceniano według poniższych kategorii: - przestrzeganie przepisów prawnej ochrony pracy, - przestrzeganie przepisów i zasad bhp, - brak wypadków przy pracy (śmiertelnych, ciężkich, zbiorowych), - działalność systemowa na rzecz ochrony pracy. Otrzymane wyróżnienie świadczy o wielkim zaangażowaniu firmy Vanstar w utrzymanie najwyższej jakości oferowanych produktów przy zachowaniu najostrzejszych standardów pracy.
Czytaj
Vanstar ze statuatką Złotego Gryfa Powiatu Jędrzejowskiego
2015-11-23
Firma Vanstar "w podziękowaniu za wieloletni wkład w rozwój Powiatu Jędrzejowskiego oraz pozytywne kształtowanie jego wizerunku" otrzymała wyróżnienie "Złotego Gryfa". Nagrodę wręczono 21 listopada w Centrum Kultury w Jędrzejowie. Statuetki "Złotego Gryfa" otrzymują corocznie osoby i instytucje działające na rzecz lokalnej społeczności.
Czytaj
Targi w Paryżu – Equip Auto 2015
2015-10-19
Vanstar rozszerza sieć dystrybucji – targi Equip Auto 2015 w Paryżu. W dniach 13 – 17 października 2015 firma Vanstar obecna była na wystawie Equip Auto 2015, która odbywała się w Paryżu we Francji. Przedsiębiorstwo uczestniczyła w targach dzięki Działaniu 6.1. pt. „Paszport do eksportu”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Czytaj
Vanstar na MIMS Moskwa 2015
2015-08-24
Dziewiętnasta edycja targów MIMS Automechanika 2015, która odbyła się w Moskwie trwała od 24 do 27 sierpnia 2015r. Na wystawie zaprezentowana została szeroka gama części zamiennych, sprzętu warsztatowego i akcesoriów przeznaczonych do wszelkich rodzajów pojazdów. Targi odwiedziło 32018 osób z 60 krajów. Wśród 1127 wystawców z 35 krajów obecna była też firma Vanstar, która z roku na rok dynamicznie rozwija swoją sieć dystrybucji. Vanstar jest wiodącym dostawcą części zamiennych do układu wydechowego obecny od wielu lat na rynku Rosyjskim. Świadczy o tym bardzo duże zainteresowanie stoiskiem i produktami firmy Vanstar.
Czytaj
Firma Vanstar została nagrodzona za wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań technicznych
2015-05-20
Novator, to nagroda dla świętokrzyskich firm, przedsiębiorców i naukowców za innowacje w 2015 roku. Grono Novatorów powiększyło się o 11 laureatów. Statuetki wręczono w Pałacu Biskupów Krakowskich. Celem konkursu NOVATOR, zainicjowanego przez Staropolską Izbę Przemysłowo-Handlową w 2006 r., jest propagowanie innowacyjności w gospodarce, promocja firm, które mają największe osiągnięcia w dziedzinie wprowadzania innowacji i kształtowanie pozytywnego wizerunku gospodarki województwa świętokrzyskiego. Firma Vanstar została "Liderem innowacyjności". Przedsiębiorstwo zostało nagrodzone za wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań technicznych.
Czytaj
Impreza targowa w Rumunii – AutoExpoTehnica Bukareszt
2014-11-07
W dniach 29 października 2 listopada 2014, firma Vanstar zaprezentowała swoje stoisko na targach komponentów i części samochodowych AutoExpo Tehnica w Bukareszcie w Rumunii. AutoExpo Tehnica to przedsięwzięcie dla wszystkich wiodących firm specjalizujących się w częściach i akcesoriach samochodowych, chemii samochodowej, wyposażeniu warsztatów i stacji benzynowych, czy konserwacji i naprawie pojazdów. Podczas tegorocznych targów Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Bukareszcie zorganizował stoisko informacyjno promocyjne, na którym prezentował możliwości współpracy biznesowej polskich firm z szerokorozumianego sektora branży spożywczej, rolnej, opakowaniowej jak i motoryzacyjnej. Na stoisku bezpłatnie eksponowane były materiały marketingowe polskich przedsiębiorców zainteresowanych eksportem do Rumunii. Firma Vanstar uczestniczyła w targach dzięki Działaniu 6.1. pt. „Paszport do eksportu”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Czytaj
Targi Automechanika Frankfurt 2014
2014-09-25
Firma Vanstar po raz kolejny wzięła udział w targach Automechanika we Frankfurcie. Wystawa miała miejsce w dniach 16.09.2014 – 20.09.2014. Nasze stoisko odwiedziła bardzo duża liczba klientów pochodzących z różnych zakątków globu. Świadczy to o tym, że firma Vanstar jest co raz bardziej rozpoznawalna nie tylko w Europie ale i w świecie. Wysoka jakość naszych części zamiennych pozostaje doceniona przez wszystkich obecnych oraz potencjalnych klientów. Automechanika Frankfurt jest największą imprezą wystawienniczą dla rynku Automotive. Skupia ona wszystkich największych niezależnych dostawców, producentów części zamiennych, akcesoriów i wyposażenia warsztatowego oraz oprogramowania IT związanych z branżą motoryzacyjną. Tegoroczne targi były rekordowe zarówno pod względem liczby wystawców (4631 firm w tym 146 z Polski) jak również spotkań biznesowych (140000 odwiedzających) Firma Vanstar uczestniczyła w targach dzięki Działaniu 6.1. pt. „Paszport do eksportu”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Czytaj
MIMS powered by Automechanika Moscow 2014
2014-09-05
Firma Vanstar, dzięki dofinansowaniu UE (Działanie 6.1. pt. „Paszport do eksportu”) miała możliwość wzięcia udziału w bardzo udanej imprezie wystawienniczej: MIMS powered by Automechanika Moscow 2014, która miała miejsce w Moskwie w dniach 25.08.2014 – 28.08.2014. Targi były bardzo owocne dla firmy Vanstar. Podczas wszystkich dni targowych mieliśmy wiele owocnych spotkań i dużo gości, nie tylko z Rosji. Impreza była popularna zarówno wśród wystawców – 1338 firm z 39 krajów oraz wśród osób zwiedzających – 31239 osób. Całkowita powierzchnia wystawiennicza wyniosła 46393m^2 i mieściła się ona w pięciu halach. Podczas trwania targów miało miejsce wiele imprez towarzyszących, m.in: 5th International Forum Automotive Industry and Autocomponents Market in Russia. Poruszane były tematy związane z: – najnowszymi trendami na rynku rosyjskim w branży Automotive, – poprawą wyników stacji serwisowych, – optymalizacją łańcucha dostaw produktów branży Automotive na rynku rosyjskim, – rozwojem rynku Aftermarket w Rosji dla branży Automotive. Firma Vanstar uczestniczyła w targach dzięki Działaniu 6.1. pt. „Paszport do eksportu”;, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Czytaj
TARGI SIA 2014 Motor Show w Kijowie na Ukrainie
2014-06-03
Dzięki Działaniu 6.1. pt. „Paszport do eksportu”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, firma Vanstar Produkcja Rur Wydechowych miała możliwość uczestniczyć w Targach SIA 2014 Motor Show w Kijowie na Ukrainie. Wystawa odbyła się w dniach 28 maja – 1 czerwca 2014. Ze względu na napięcia na linii Ukraina – Rosja, targi były skromniejsze niż miało to miejsce w przeszłości. Na szczęście nie miało to wpływu na zainteresowanie stoiskiem firmy Vanstar, które cieszyło się dużą popularnością.
Czytaj
Izolacja termiczna firmy Vanstar dla EURO 6
2013-11-19
Firma Vanstar, znany od wielu lat na rynku europejskim, polski producent oryginalnych elementów układów wydechowych do pojazdów użytkowych wprowadza do oferty nowy rodzaj izolacji termicznej. Jest ona przeznaczona do najnowszych układów wydechowych EURO 6 / EURO 5 i odznacza się wysoką trwałością oraz odpornością na bardzo wysokie temperatury rzędu 1000*C. Ze względu na stopień skomplikowania silnika, obecnie stosowane układy wydechowe instalowane są w ciasnych zabudowach. Stwarza to poważne ryzyko wywołania pożaru, wskutek nadmiernego nagrzania otoczenia gorącem spalin przechodzących przez rury. Odpowiednim zabezpieczeniem jest izolowanie termiczne elementów układu wydechowego, w taki sposób, by gorąco spalin nie wydostawało się poprzez ściany rur, tłumików bądź katalizatorów. Vanstar dostarcza wysokiej jakości produkty na rynek wtórny (AEM) oraz na pierwszy montaż (OE). Nowoczesny park maszynowy, pozwala na uzupełnienie oferty o usługę cięcia laserem.Najwyższą jakość towarów i usług potwierdzają certyfikaty zarządzania jakością ISO 9001 oraz zarządzania środowiskiem ISO 14001. W razie dalszych pytań i wątpliwości zachęcamy do skontaktowania się z nami. Z chęcią opowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.
Czytaj
Vanstar na targach Automechanika 2012 we Frankfurcie nad Menem
2012-09-17
Firma Vanstar, znany od wielu lat na rynku europejskim, polski producent oryginalnych elementów układów wydechowych do pojazdów użytkowych pierwszy raz wystawiał się na targach Automechanika nad Menem. Automechanika 2012 były pod wieloma względami targami rekordowymi. Pierwszy raz wystawiało się aż 4593 firm z 74 krajów, którzy mieli do swojej dyspozycji powierzchnię 305000m^2. Targi trwały od 11 do 16 września i przez ten czas odwiedziło je 148000 osób ze 174 krajów. Następne targi Automechanika we Frankfurcie nad Menem odbędą się 16 września 2014 roku i będą trwały przez 5 dni, czyli dzień krócej niż w przeszłości. Firma Vanstar jest bardzo zadowolona z efektów tej wystawy. Pokazaliśmy nowe produkty: osłony termiczne na rury wydechowe oraz rurę elastyczną tzw. peschel. Peschel, dzięki swojej unikalnej szczelnej budowie przeznaczony jest dla układowych wydechowych dostosowanych do norm od Eur 4 do Euro 6. Vanstar dostarcza wysokiej jakości produkty na rynek wtórny (AEM) oraz na pierwszy montaż (OE). Najwyższą jakość towarów i usług potwierdzają certyfikaty zarządzania jakością ISO 9001 oraz zarządzania środowiskiem ISO 14001.
Czytaj
Vanstar na targach Automechanika St. Petersburg 2012
2012-04-16
W dniach 12-14 kwietnia odbyły się w St. Petersburgu w Rosji targi Automechanika 2012. Firma Vanstar była na nim jednym z wielu wystawców a stoisko liczne odwiedzane przez gości i klientów. Targi Automechanika w St. Petersburgu podzielone były na następujące kategorie: – akcesoria i podzespoły samochodowe dla pojazdów specjalnych i motocykli, – części zamienne i rozwiązania systemowe, – akcesoria i tuning, – naprawa i konserwacja, – warsztat i myjnie samochodowe, – rozwiązania IT. W czasie targów miały miejsce liczne konferencje, spotkania biznesowe oraz seminaria, w których firma Vanstar brała czynny udział. Firma Vanstar dynamicznie się rozwija – powiększa się baza klientów firmy a także rynki zbytu wytwarzanych produktów. Rury wydechowe produkowane przez przedsiębiorstwo są co raz bardziej cenione za swoją jakość oraz trwałość.
Czytaj
Prace wdrożeniowe w zakresie systemu zarządzania ISO TS 16949:2009
2012-01-05
Z początkiem roku 2012 firma Vanstar zaczęła prace w zakresie wdrożenia systemu zarządzania ISO TS 16949:2009. Firma Vanstar stale podnosi jakość swoich produktów i dlatego też od stycznia 2012 roku zaczęła prowadzić prace wdrożeniowe w zakresie systemu zarządzania ISO TS 16949:2009. Uzyskanie tego certyfikatu pozwoli nam jeszcze lepiej spełniać wysokie wymagania naszych klientów jak również podniesie możliwości współpracy z branżą motoryzacyjną. Wdrażając specyfikację techniczną ISO TS 16949:2009 spełniamy wymagania instytucji międzynarodowych skupiających producentów pojazdów taki jak: - IATF, - VDA, - FIEV, - SMMT, - ANFIA, - AIAG.
Czytaj
Vanstar został "Pracodawcą - organizatorem pracy bezpiecznej" w 2011 r.
2011-11-15
Po raz kolejny firma Vanstar otrzymała nagrodę: "Pracodawca organizator pracy bezpiecznej" przyznaną przez Państwową Inspekcję Pracy. Wręczenie okolicznościowych grawertonów odbyło się podczas uroczystej Sesji Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego w dniu 14 listopada 2011 r. PIP zwrócił szczególną uwagę na dynamiczny wzrost sprzedaży oraz stałą poprawę warunków i bezpieczeństwa pracy. Wszystko to przyczynia się do ciągłego rozwoju firmy, która może być wzorem dla innych małych firm w regionie oraz całej Polsce. Należy przypomnieć, że jest to już drugie wyróżnienie dla firmy Vanstar. Świadczy to o stale utrzymywanych, wysokich standardach pracy. Pierwsza nagroda została wręczona w 2006 r.
Czytaj
XI Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów
2011-09-04
W dniach od 02 do 04 września 2011r. firma Vanstar uczestniczyła w organizowanych przez firmę Inter Cars, 11 Targach Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów. Impreza odbyła się w Warszawie, na terenie lotniska Bemowo. Na powierzchni ponad 20000 m2 swoje ekspozycje prezentowało 170 wystawców. To największe tego typu targi w naszym kraju, goszczące największych na świecie producentów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów w branży motoryzacyjnej oraz prasę branżową. Ekspozycje odwiedziło ponad 20000 zwiedzających, z których większość stanowili ludzie na co dzień związani z tą branżą. Dla zwiedzających jak zwykle przygotowano całą moc atrakcji, w tym bogatą część artystyczno-rozrywkową, którą na scenie prowadził duet Piotr Gąsowski i Jerzy Dudek.
Czytaj

Zadzwoń do nas +48 41 386-39-64

lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego
FORMULARZ KONTAKTOWY
Wszystkie prawa zastrzeżone Vanstar 2018